ZENGİN AİLE KAHVALTISI

 

Merhabalar!

Zengin aile kahvaltılarını sevenlerdenseniz şu an tam olarak doğru yerdesiniz demektir. Öyle zenginlik derken kuş sütü eksiksiz, çeşit çeşit yemeklerle dolu sofra değil de başka bir zenginlik bizimkisi. Peki nasıl bir zenginlikti bu ? Güzel insanların, güzel gönüllerin ve gönüllülüklerin bir araya geldiği masaların uzayıp giden, kopmaya da hiç niyeti olmayan bir bağ ile bağlandığı, büyük zengin sofralar.

          Bu dönem başında da her sene olduğu gibi IEEE Türk Hava Kurumu Üniversitesi Sosyo-Teknik komitesi olarak, zengin aile kahvaltılarımızdan birini daha gerçekleştirdik. İçinde büyük insanlar barındıran ama kendi küçük olan okulumuzda mümkün olduğunca sosyal eğlenceler ve teknik anlamda geziler  düzenlemeyi amaçlayan komitemiz, tarihinin en kalabalık kahvaltısını bu kahvaltıyla yaptı.

             Öğrenci dostu işletmecilik anlayışı ile ilerleyen Central Ankara’da düzenlenen etkinlik, aslında günün erken saatlerinde aile üyelerinin  mekana gelmesi ile başladı.Mekana gelen eski- yeni aile üyelerinin  kaynaşması için biraz vakit geçirilmişti fakat artık karınlar acıkmıştı, bol kahkahalı sohbetler eşliğinde karınlar doyuruldu.

Kimler Kimler Buradaymış?

Mezun üyelerimizden, hazırlık öğrencilerine kadar herkesin olduğu bu kahvaltıya 2017-2018 IEEE Türkiye öğrenci temsilcilerinden Muhammed Taha Korkmaz (Tr temsilcisi), Özgenur Sevgili  (WIE temsilcisi), Nazım Can Işık ( Tanıtım tasarım koordinatörü), Mehmet Çelebi  (Tanıtım Koordinatörlüğü), Mustafa Berk Türker  (Pes Temsilcisi) ve  Çağatay Ünal  (ITKK Temsilcisi) de bizleri yalnız bırakmayarak desteklerini hissettirdiler.

 

80 i aşkın kişinin olduğu bu kahvaltıda hep beraber karınlarımızı doyurduktan sonra, sıra ruhumuzu doyurmaya gelmişti..